7 katlı 3 bloktan oluşan Sunset Rezidansın yüksek estetik zevki kilometrelerce öteden bile fark ediliyor.Vero Concept mimarlık tasarımcılarının kaleminden çıkmış olan projenin getirdiği butik bakış açısı, balkonların ferahlığı ve metrekarelerin yüksekliğiyle daha da keyifli bir hal alıyor.
       Sunset rezidansta her daire blokların proje içindeki yerleşimi sayesinde birbirinin görüntüsünü kesmiyor ve güzel bir manzaraya bakıyor, her daireye özel balkon, ışık alan kat koridorları,otopark sorununu ortadan kaldıran altyapının yanı sıra, mimari projenin ruhu ve felsefesi, tam istediğiniz ev hayatını memnuniyetle size sunuyor.
       Sunset Rezidans, dışarıdan olduğu kadar içeriden de güzel görünüyor.ROAS Architecture 3d Design Agency tarafından tasarlanan mekanlar iç güzelliğini dış güzelliğiyle bir araya getiriyor, yaşam ve yatırım değeri yüksek bir proje olarak öne çıkıyor.
        Özenle tasarlanan ve planlanan 48 dairenin her biri karakter ve zevk sahibi.Tam sizin istediğiniz ve hayatınızı yaşamak istediğiniz gibi.Sunset Rezidans,bir rezidans projesinin modern özelliklerle tanımlanan dünyasını, sıcak ve samimi bir ev hayatıyla bir araya getiriyor.
       Çocuklarınız onlar için tasarlanan oyun alanlarında güvenle oynarken, siz de evinizin balkonundan çocuklarınızı izlemenin keyfini çıkarın. Sosyal tesislerimizde yer alan fitness salonu,oyun salonu, sinema salonu,toplantı salonu, çocuk oyun parkı ve kum havuzu,yürüyüş yolu sağlıklı bir yaşamı keyifli anlara dönüştürmek için sizleri bekliyor.